Post | juni 2021 | Nieuws | 1 min lezen
Nieuwsbrief juni 2021 voor nieuwsgierige vrijwilligers

https://mailchi.mp/f2aed994b7a6/lochemdoet-lekker-actief-de-zomer-in
Gerelateerde blogposts
Doe vrijdag 14 en/of zaterdag 15 maart 2025 mee aan NLdoet
| Nieuws
Doe een dag ertoe bij een sociale organisatie in jouw gemeente! Je kunt kiezen uit allerlei soorten activiteiten. Voor ieder wat wils! Je helpt een organisatie bij een activiteit die ertoe doet. Het Oranje Fonds is blij dat je - samen met duizenden andere vrijwilligers - meedoet aan NLdoet. Dankzij jouw inzet maken we er een dag van die ertoe doet!
#jijdoetertoe
Dat is wat wij tegen je willen zeggen. Of je nu een NLdoet activiteit organiseert met jouw organisatie, of je inzet als vrijwilliger. Vrijwilligerswerk dóet ertoe. Daarom organiseert het Oranje Fonds NLdoet.nl , samen met duizenden organisaties in het land. Met als motto: #jijdoetertoe.
Om je alvast wat inspiratie te geven, vind je hieronder een aantal NLdoet activiteiten in de gemeente Lochem waarvoor vrijwilligers nodig zijn. We hopen dat je een mooie vrijwilligersactiviteit vindt!
Groene klauwen in het bos of verf achter je oren!
Organisatie: Vereniging Scoutinggroep Jan Van Riebeeck
Datum activiteit: 15-03-2025
Meld je direct aan →
Speeltuin aan de Oranjelaan zomer klaar maken
Organisatie: Buurt- en Speeltuinvereniging N.O.K.
Datum activiteit: 15-03-2025
Meld je direct aan →
Speeltuin Wieken zomer klaarmaken
Organisatie: Buurt- en Speeltuinvereniging N.O.K.
Datum activiteit: 15-03-2025
Meld je direct aan →
Schoonmaakactie en activiteiten met ouderen.
Organisatie: Plaatselijk Belang Harfsen-Kring van Dorth
Datum activiteit: 14-03-2025
Meld je direct aan →
Buiten tafel scouting Kompasnaald
Organisatie: Vereniging Scouting Kompasnaald Gorssel
Datum activiteit: 15-03-2025
Meld je direct aan →
Lees meerNieuwsbrief januari 25
| Nieuws
Start het jaar positief en schrijf je in voor een leuke training, bijeenkomst. Of kies voor vrijwilligerswerk.
Lees meer

